Një fëmijë njëvjeçar ka humbur jetën sot në një aksident në Hajvali të Prishtinës.

Rastin e ka konfirmuar për mediat e Kosovës zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se rasti po hetohet nga njësiti policor i trafikut.

“Sot rreth orës 13:00,  kemi pranuar informacionin për një aksident trafiku që ka ndodhë në Hajvali. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person (lindur në vitin 2023).  Rasti po hetohet nga njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb