LUSHNJË

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Lushnjë – Berat.

Bëhet me dije se si pasojë e këtij aksidenti, 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Tre të plagosurit ndodhen në spital, nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Në këtë aksident janë përplasur me njëri – tjetrin 2 automjete.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb