Një aksident me vdekje është rregjistruar në aksin Rrogozhinë -Peqin mesditën e të dielës.

Viktimë mbeti një 50-vjeçar, i cili po udhëtonte me motor. 50 vjeçari sipas burimeve zyrtare është përplasur për vdekje nga një automjet teksa po kalonte rrugën me motor.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit me vdekje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: