Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku për pasojë dy persona janë plagosur.

Ngjarja ndodhi në Shupenzë. Në aksident është përfshirë një makinë policie, i cili është përplasur me një mjet tjetër.

Mësohet se të plagosur kanë mbetur polici Selami Lusha dhe një tjetër qytetar Zenel Murra.

Të plagosurit janë në gjendje të rëndë për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: