Një aksident është regjistruar sot në Fushë-Krujë dhe për pasojë një person mbeti i plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 15:00.

Burime zyrtare bënë me dije një automjet me drejtuesin shtetasin me inicialet G. R., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit.

I plagosuri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb