LUSHNJE

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 të plagosur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“BalkanWeb” mëson se dy prej mjeteve pak përplasjes kanë përfunduar në kanal, ndërkohë që makina e tretë është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Mësohet se të plagosurit, dy gra, janë dërguar në spital. Aktualisht policia po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: