Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër.


Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin Kosta Kaça, rreth 75 vjeç.


Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po heton në liodhje me zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: