DURRËS

Një aksident automobilistik është shënuar paraditen e sotme tek ”Ura e Dajlanit” në Durrës.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për BalkanWeb se janë përplasur dy automjete të drejtuara nga dy shofere.

Nga aksident ka vetëm dëme materiale teksa shoferet kanë shpëtuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb