KORCE

Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi Agron Qamo 55 vjeç.

Ndërkaq, Danjel Hyka 32 vjeç, drejtues i mjetit ‘Benz’ ka mbetur i plagosur. Të plagosur të tjerë janë edhe Fiqerete Qamo, K.A. 10 vjeç, Gentjana Akballa.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb