Një makinë policie është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ndodhi pranë Maternitetit të ri në Tiranë.

Siç shihet edhe nga fotot, mjeti është përplasur me një shtyllë ndriçimi. Nga të dhënat e para dyshohet se makina ka humbur kontrollin si pasojë e shpejtësisë dhe nga lagështira.

Ndërkohë, efektivët që efektivët që ndodheshin brenda mjetit nuk kanë pësuar lëndime.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: