Ish-polici Arjan Tase që aksidentoi për vdekje 7-vjeçaren në Himarë është paraqitur sot në ambientet e gjykatës në Vlorë.

Mësohet se ndaj tij u vendos masa “arrest në burg”.

Ndërkohë seanca u  drejtua nga gjyqtarja, Viola Canaj ndërsa prokurore e çështjes ishte Eranda Visoci dhe avokat mbrojtës, Aleks Prifti.

Vendimi I Tases

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: