Vajzat e aktorit të famshëm, Sylvester Stallone, kanë marrë gjithë vëmendjen e fansave pasi pozuan me babanë e tyre.

Ylli i “Rocky” ndau me ndjekësit e tij në “Instagram” një fotografi ku shfaqej me 23-vjeçaren Sistine, 19-vjeçaren Scarlet dhe 24-vjeçaren Sophia.

“Jam një burrë me shumë fat që kam kaq fëmijë të mrekullueshëm dhe të dashur, që më sollën shumë lumturi”, ka shkruar 75-vjeçari bashkëngjitur me foton që fansat e tij e pëlqyen menjëherë shumë.

Ai ka shtuar se dëshiron që të ndalojnë së rritur kaq shpejt.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb