Një video që tregon Jenna Ortega duke ngrënë një kivi me lëkurë ka shkaktuar shumë reagime.

Klipi i shkurtër i postuar në rrjetet sociale nga vetë aktorja ka bërë xhiron e internetit. Arsyeja nuk është tjetër veçse mënyra sesi aktorja ha kivin.

Në vend që ta qërojë atë nga jashtë, ylli i “E mërkurës” të Netflix duket se kafshon frutin ashtu siç është, me lëkurën e tij.

Komentet kanë vërshuar në Twitter, me publikun të mrekulluar me lëvizjen e saj, me disa që thonë me shaka se ajo që ajo po bën është një “krim”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: