Al Bano dhe Romina Power janë bërë gjyshër për herë të dytë. Vajza e tyre Cristel Carrisi ka sjellë në jetë vajzën Cassia, fëmijën e saj të dytë që e ka më bashkëshortin Davor Luksic, pas Kai, që ka lindur në 2018.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Lajmin e bukur e ka dhënë gjyshja Romina në profilin e saj në Instagram ku ka postuar dorën e vogëlushes me dedikimin: “Kjo dorë që mami nuk do e lëshojë për të gjithë jetën”.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb