TIRANE

Një ndër blogeret më të njohura, Armina Mevlani festoi dje 30 vjetorin e lindjes me një super festë që do ta mbajë mend gjatë! Armina ka ndarë një pjesë të atmosferës së ditëlindjes së saj e cila nuk mund të ishte më bukur se kaq.

Ajo është ‘mbuluar’ me buqeta me lule dhe urime zemre. Në një postim blogerja shkruan: ‘Jam falenderuse për çdo ditë të jetës time. Nuk mund të isha më e lumtur se kaq faleminderit për çdo urim’.

E veshur si një sirenë, duke shkëlqyer nga koka tek këmbët, Mevlani ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga festa madhështore, mes muzikës, shkëlqimit të fustaneve dhe miqve të shtrenjtë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: