Duke filluar nga viti tjetër Armina Mevlani do rikthehet në ekran.

Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, influencuesja është pyetur se do kur e shohim sërish në ekran.

Pyetje të cilës i është përgjigjur duke thënë “Pas janarit 2024”.

Nuk dihet se për çfarë projekti bëhet fjalë konkretisht. Kujtojmë se Armina ishte pjesë e “Goca dhe Gra” si bashkëprezantuese për dy sezone.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: