Ashley Graham zgjodhi Greqinë për pushimet e saj, së bashku me bashkëshortin e saj, Justin Ervin.

Modelja plus size ka ndarë një sërë fotosh në llogarinë personale në Instagram nga vera e saj me të dashurin dhe mikun e tyre të mirë dhe parukierin, Clint Torres.

Në veçanti, ajo ka publikuar disa story, në të cilat pozon ose e vetme ose me të dashurin e saj, në sfondin e ujërave blu të Jonit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në njërën prej fotove që ka postuar ka treguar se ku ndodhen. Siç shkruan ajo, ndodhet në Kefaloni.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: