Modelja Ashley Graham, ka treguar shumë herë se është njeri pa komplekse.
Ajo ka shpërndarë së fundmi një foto ku shfaqet me të birin 10 muajsh, teksa e ushqen atë me gji.

  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja me forma të bëshme, 33-vjeç ishte e ulur në divanin e shtëpisë, k

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
eksa e lumtur ushqente të voglin e saj Isaac.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb