Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha ka festuar sot tre mujorin e lindjes së djalit.

Megjithatë, modelja na e mbajti sekret shtatzëninë dhe e bëri publike në fillim të muajit korrik.

Ajo ka zgjedhur ta pagëzoi të voglin me emrin e veçantë Arlon. Në festën e tre mujorit të lindjes, Aurela ka publikuar një foto e shtrirë në shtrat me bikini dhe i dedikon fjalë të ëmbla djalit.

“Gjithmonë bashkë! Gëzuar 3 mujorin jeta ime! Të dua Alaron”, ka shkruar ajo krahas fotos.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb