Denisa Rocha, e njohur ndryshe edhe si avokatja më seksi në botë, shpesh provokon me fotot që shpërndan në Instagram.

Ajo është e njohur për fotot që publikon, ku shfaqen format trupore të saj. Së fundmi, ajo është zhveshur në limite.

Biondja kishte publikuar foto vërtetë “të nxehta”. Rocha përdori gjethe për të mbuluar pjesët intime.

Avokatja2
Avokatja2
Avokatja3
Avokatja3
Avokatja4
Avokatja4
Avokatja5
Avokatja5
Avokatja6
Avokatja6
Avokatja7
Avokatja7
Avokatja8
Avokatja8

Avokatja nuk i la vend imagjinatës në këto foto.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: