Sidney Sweeney ka arritur të bëhet kryefjalë vitet e fundit, jo vetëm për talentin e saj në aktrim, por edhe për materialin që poston në rrjetet sociale.

Aktorja amerikane, e njohur më së shumti për rolet e saj si Cassie Howard në serialin e HBO ‘Euphoria’, Emeline Andario në serialin e Netflix ‘Everything Sucks!’ dhe Eden Spencer në serialin Hulu “Përralla e shërbëtores”.

26-vjeçarja amerikane e filloi karrierën e saj të aktrimit në vitin 2013, duke u shfaqur në seriale të ndryshme, duke përfshirë 90210, Criminal Minds, Grey’s Anatomy dhe Pretty Little Liars.

Me profesionin dhe pamjen e saj mbresëlënëse, Sweeney ka arritur të fitojë shumë fansa, duke kaluar 16 milionë ndjekës në Instagram dhe çdo foto e saj është objekt komentesh. Shihni fotot seksi nga llogaria e saj

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sydney Sweeney (@sydney_sweeney)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb