Raporti i Donaldit me Semin është diskutuar nga banorët brenda shtëpisë së Big Brother. Iliri, Fifi, Arditi dhe Paloma në dhomën e dënimeve kanë komentuar sërish sjelljen e Donaldit, por nuk kanë lënë pas as atë të Semit në lidhje me aktorin e humorit.

Sipas banorëve, marrëdhënia me Donaldin do ta penalizojë Semin. Ato thonë se këngëtarja është gjithë kohës pas Donaldit dhe është e përqendruar vetëm te ai.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Semi deri diku rri aty, mbyllet në atë strofullën e vet me Donaldin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb