Ish –kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë pjesë në një aktivitet të organizuar në Qendrën Amerikane për Studime Strategjike në Washington DC.

Siç shihet edhe në fotot e shpërndara në rrjetet sociale, në aktivitet ka marrë pjesë e presidentja e BERZH-it Renaud-Basso.

35a366ee 0ee9 477d Aa69 20a85da46f06
35a366ee 0ee9 477d Aa69 20a85da46f06
9c2c6312 6b1b 4106 8b3a 96177c0d54b0
9c2c6312 6b1b 4106 8b3a 96177c0d54b0

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: