Ajo është një nga modelet më të kërkuara, e cila shquhet edhe per stilin e saj në perditshmërinë e saj.

Bella Hadid është shfaqur me një stil veshjeje të viteve ’90 teksa ajo është fotografuar në Manhattan të hënën në mëngjes.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mbretëresha 24-vjeçare e pasarelave, kishte veshur një kanatiere të zezë, pantallona jeshile dhe atlete të bardha, teksa ecte në një trotuar në zonën SoHo të New York.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: