Aktorja e njohur, tani ka nisur një kapitull të ri në karrierën e saj.

Bella Thorne, tani ka nisur karrierën e saj si regjisore.

Filmi i saj i parë si regjisore do të jetë në një film pornografik dhe ky fakt i ka habitur të gjithë fansat e saj. Ky projekt i saj si regjisore titulllohet “Her and Him”.

“Gjërat ishin shumë ndryshe dhe njerëzit janë paska të frikësuar të realizojnë një film si ky, ku vjen puna te dominanca apo nënshtrimi mes një mashkulli e një femre dhe sesi kjo marrëdhënie mund të transformohet. Kështu që isha shumë me fat që PornHub besoi në vizionin tim dhe nuk ngurroi të fillonim punën”, ishte shprehur Bella, transmetojnë mediat e huaja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb