Me debate po shoqërohet kjo seancë e sotme në Kuvend që do të jetë maratonë, ndërsa pritet miratimi i marrëveshjes për portin e Durrësit.

Berisha kërkoi fjalën për replikë ndaj deputetit Taulant Balla, ndërkohë që Nikolla nuk e lejoi që të fliste.

“Nuk mund të flisni, mos bëni viktimën”, tha Nikolla.

Ndërkohë, Berisha ka bllokuar foltoren e Kuvendit, ndërsa ka nisur të flasë përmes Facebook-ut të tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: