Birra Korça kërkon të punësojë Menaxher Shitje në qytetet Durrës dhe Shkodër.
Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e tyre në adresën e emailit:  [email protected]

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb