Blake Lively dhe bashkëshorti Ryan Reynolds janë të pritje të fëmijës së tyre të tretë.

Cifti i mrekullueshëm e ka bërë ‘njoftimin’ duke sfiluar në tapetin e kuq të filmit ‘Pokemon: Detective Pikachu’.

E veshur me një fustan të verdhë ylli I ‘Gossip Girl’, 31 vjeç, ka treguar barkun e saj rrumbullak. Të dy aktorët, të cilët janë martuar në 2012, janë prindër edhe të Inez (2 vjec) dhe James (4 vjeç).

Ryan Reynolds ka qenë më parë i martuar me Scarlet Johanson që nga 2008 deri në 2011.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb