Bradley Cooper është shfaqur me një look të ri duke tërhequr vëmendjen.

Të hënën, më 10 qershor, aktori i nominuar për Oscar u pa në Nju Jork me një mjekër të pazakontë. Pamja e veçantë e Cooper shfaqte një boshllëk të madh në zonën e mjekrës. Regjisori i ‘A Star is Born’ kishte rruar pjesën poshtë buzës së poshtme dhe të gjithë mjekrën, duke i lënë të paprekura faqet, mustaqet dhe bordet.

Ylli 49-vjeçar kombinoi modelin e ri të flokëve me një veshje të rastësishme, xhinse të lehta, një këmishë të zezë me mëngë të shkurtra dhe atlete.

Paraqitja e fundit e Cooper ngre pyetjen nëse kjo zgjedhje në paraqitjen e tij është për ndonjë rol. Në disa foto, aktori dhe regjisori ishte me vajzën e tij 7-vjeçare, Leah, duke shëtitur nëpër Nju Jork.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: