Recete nga znj Eneida

150 ml qumësht të vakët
150 ml ujë të vakët
2 vezë
1 lugë gjelle maja
1 lugë gjelle sheqer
1 lugë të vogël kripë
Rreth 700 gr miell
80 ml vaj luledielli
Çokokrem
Salsiçe ose proshutë
Djathë gouda
1 e verdhë veze

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: