Recete nga znj Eneida
Përbërësit

350 gr miell misri
100 gr miell 00
1 lugë gjelle pluhur pjekës
Shëllirë + ujë
2 filxhanë kafeje, vaj ulliri
Salcë kosi
Pak qumësht
Kripë
Një dorë arra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: