Një 26 vjeçare në Amerikë ishte shpallur e zhdukur që nga e shtuna. Alexis Sharkley është gjetur pa shenja jete në një rrugë të Texasit.

Departamenti i Policisë në Hjuston në një deklaratë ka njoftuar Alexis nuk kishte ndonjë plagë të dukshme dhe se shkaku i vdekjes së saj është duke u hetuar. Dyshime e para janë se bukuroshja mund të ketë ndërruar jetë nga mbidoza.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Alexis ishte bërë e njohur për postimet dhe shfaqjen e jetës së saj në Instagram duke bërë udhëtime të shumta dhe foto joshëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb