Recete nga znj Eneida

4-5 speca
3 domate të buta
2 qepë
1 kungull
Vaj ulliri
2 duar oriz
Kripë
Piper të zi
Majdanoz

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: