Recete nga znj Eneida
Përbërësit

480 gr miell
300 gr gjalpë
230 gr sheqer pluhur
3 vezë
Vanilje
Reçel
Çokollatë për ëmbëlsira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: