Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 karotë të grirë në rende
2 qepë të njoma
1 presh
3 lugë filiza soje
200 gr mish pule
Pak xhinxhër
1 thelpi hudhër
1 filxhan kafeje salcë soje
Pak vaj ulliri
Pak kripë
Majdanoz
Vaj për skuqje
20 petë orizi
Salcë shoqëruese

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: