Carla Bruni dhe Nicolas Sarkozy janë të martuar që nga viti 2008, por ata duken ende si dy zogj në muajin e mjaltit. Çifti është fotografuar së bashku në jahtin e aktorit Cristian Clavier në brigjet e Ibiza-s, të buzëqeshur dhe të lumtur. Nuk mungojnë përqafimet dhe puthjet e tyre të cilat kapen nga fotografët.

Carla shfaqet me rroba banje të zeza dhe pantallona të shkurtra xhinsi, ndërsa Nicolas ka zgjedhur një palë pantallona të shkurtra.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në bordin e varkës ata argëtohen dhe pushojnë me miqtë, më pas ish-presidenti francez i lejon vetes edhe një zhytje në det. Por ajo që ai preferon është të hidhet në përqafimet e ish-supermodeles që e pushton me puthje.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb