Ajo është një nga aktoret më të bukura që pavarësisht se është 48 vjeç mbetet ende në formë.

Catherine Zeta-Jones dhe vajza e saj 14-vjeçare, Carys Zeta Douglas kanë shkëlqyer në sfilatën e Dolce & Gabbana në New Jork, të dielën.

Muajt e fundit, bashkëshorti i Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas u përfshi në skandalin seksual të Hollivudit. Ai u akuzua nga një punonjëse për përdorim fjalori të ndyrë dhe masturbim në prani të saj, por aktori i ka mohuar kategorisht akuzat.

Për këtë histori ka reaguar edhe bashkëshortja e tij, Catherine Zeta-Jones, e cila ka shprehur besimin ndaj Douglas, duke besuar në pafajësinë e tij.
(da.xha/BalkanWeb)
4AF76F1C00000578-0-image-a-89_1523246209511

4AF7710900000578-5593219-Flowery_Her_black_and_white_shoulderless_top_was_covered_in_pret-a-77_1523250927613

4AF7A21800000578-5593219-Side_by_side_She_added_a_pair_of_black_pants_to_to_the_outfit_an-a-79_1523250928179

4AF764B000000578-5593219-Sheer_Catherine_wore_a_partially_see_through_black_dress_that_sh-a-81_1523250928191

4AF7A20800000578-5593219-Push_up_A_corset_the_central_part_of_the_stunning_garment_highli-a-82_1523250928199

4AF764B000000578-5593219-Elegance_The_mother_of_two_s_dark_chocolate_hair_fell_in_waves_d-a-80_1523250928185

4AF7637500000578-5593219-Fashion_forward_Catherine_Zeta_Jones_48_and_her_daughter_Carys_Z-a-78_1523250927625

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb