Ajo është një nga aktoret më të njohura në botë, por gjithashtu një nga femrat më të bukura.

Catherine Zeta-Jones ka tërhequr vëmendjen me look-un e saj në Best Fifa Football Awards në London Palladium të hënën në mbrëmje.

Me një fustan të gjatë, të carë, që i tregonte këmbën zbuluar Zeta Jones është shfaqur e mrekullueshme.

Aktorja 48 vjecare dukej mahnitëse teksa tregonte fustanin e saj gri metalizato e ndërthurur me një cope trasparente lart, ku mungonin sytjenat.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb