Një verë shumë e ngjeshur kjo e Cecilia Rodriguez dhe Ignazio Moser. Çifti ka fluturuar nga një qytet në tjetrin duke publikuar shpesh herë foto në Instagramin e tyre. Forte dei Marmi, Mal i zi, Ibiza.


Po përpara se bukuroshja argjentinase të shfaqej me kostum banjoje, motra e Belen, është shfaqur ashtu si nëna e ka bërë, për kopertinën e Maxim Belgjikë.


E zhveshur në setin fotografik të realizuar në Los Angeles dhe me bikini në Itali, fotot e saj janë gjithmonë një show për tu mos u humbur.


Cecilia dhe Ignazio duhen çmendurisht dhe nuk e fshehin aspak atë që po përjetojnë në këtë verë të nxehtë. Ai ka thënë që po përgatiten për projekte të reja dhe që ajo është gruaja e jetës së tij. Trupat e tyre bashkohen në fotot e publikuara prej tyre ku shpërthen pasioni.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb