Teksa Kuvendi zhvillon punimet e tij, ku po diskutohet për disa projektligje, deputetët e PD kanë përfituar për të mbledhur disa firma për ngritjen e Komisionit Hetimor Parlamentar për vendimet dhe shpalljen e investitorëve strategjik.

LSA ka publikuar disa foto ku shihet se deputetit Gazment Bardhi negocion me kolegët e tij demokratë për të firmosur nismën. Ndërkohë që në fletën e bardhë shihet se janë 6 firma.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bardhi shihet teksa bisedon me deputetët, Flutura Açka dhe Dashnor Sula. Kujtojmë se dje maxhoranca rrëzoi në Konferencën e Kryetarëve kërkesën e PD-së për ngritjen e një komisioni të përhershëm për Investitorët Strategjik.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: