Ndjenjat mes Kiarës dhe Luizit po forcohen çdo ditë e më shumë. Luizi ishte ai që luftoi me “mish e shpirt” për të fituar zemrën e Kiarës dhe nuk u dorëzua deri në momentin që e realizoi atë.

Pas puthjes së parë, që u shkëmbye mes tyre mbrëmjen e kaluar, kur kurorëzuan “martesën”, dita e sotme u shoqërua më puthje të shumta mes çiftit.

Një tjetër puthje, Kiara ia dhuroi Luizit kur ata të dy ishin shtrirë në krevat dhe po bënin batuta me Efin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: