“Lumturia më e madhe”/ Luiz Ejlli reagon i emocionuar për lindjen e Lunës, Kiara publikon momentin e ëmbël

01 Maj, 2024 12:00

900 0 1714557308xluizi 599

Madhësia e tekstit:

Balkanweb app Download on Apple StoreGet it on Google Play

Më 30 prill, Kiara dhe Luizi mirëpritën vajzën e tyre, Luna Mari. Ngjarja ishte lajmi i ditës ku nuk munguan urimet nga personazhet publikë dhe ndjekësit e admiruesit e tyre.

Në një InstaStory, Luiz Ejlli ka njoftuar se sot në orën 18:00 do të ketë një transmetim ‘live’ në Instagram-in e tij ku do të falenderojë publikisht këdo. Ai ndan edhe emocionet e tij të para për lindjen e Luna Marisë.

“Lumturia më e madhe”/ Luiz Ejlli reagon i emocionuar për

Kam kujtuar që lumturia e kishte pikun kur më ka thënë Kiara “po’, por më vjen keq t’i them Kiarës që lumturia më e madhe është kjo tjetra, kështu që është fakt, keni për ta kuptuar vetë kur ta provoni dhe ato që e kanë provuar, e dinë. Zoti ju bekoftë të gjithëve.

Ndërkohë mami Kiara ka publikuar foton e parë ku babi Luizi mban në krahë vogëlushen e tij.

“Lumturia më e madhe”/ Luiz Ejlli reagon i emocionuar për

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa:
loading...
©