Një 85-vjeçare në Palestinë ka përfunduar me sukses studimet dhe është diplomuar pikërisht në këtë moshë.

Zonja Bhutto ka treguar për mediat se nuk është kurrë vonë për të studiuar dhe realizuar ëndrrat që ke.

Ajo ka nënvizuar se ishte një studente e shkëlqyer dhe e ka marrë me meritë diplomën, ndërsa i duhej të përballej edhe me mësimin “online” për shkak të pandemisë.

Familjarët kanë festuar këtë ditë të veçantë për gruan dhe kanë organizuar një ceremoni të vogël në shtëpinë e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb