Dakota Johnson mori pjesë në premierën e filmit të saj të ri “Madame Web” në Los Angeles.

Aktorja 34-vjeçare mori frymëzim nga personazhi i saj me një fustan të tejdukshëm metalik me një dekolte të thellë. Sythet në fustanin e saj mund të krahasohen me rrjetën e merimangës.

Fustani vezullues pa mëngë shoqërohej me një gjerdan diamanti dhe një grim natyral. Aktorja vendosi të brendshme të ngjashme me nuancën e lëkurës përmes fustanit dhe takave të zeza me rripa.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në filmin Marvel, ylli luan si Cassandra Webb së bashku me Sidney Sweeney, Celeste O’Connor dhe Isabella Merced, të cilët gjithashtu morën pjesë në premierën e Los Angeles.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: