Dashuria e vërtetë mund të duket sikur gjendet vetëm në përralla, por këto foto provojnë se marrëdhëniet e qëndrueshme mund të jenë një realitet nëse gjeni personin e duhur për të ndarë çdo ditë.

Nga një burrë rregullon flokët e gruas së tij, një tjetër që e mëson gruan e tij si të skateboard, Dayli Mail ka mbledhur fotografi virale nga e gjithë bota e çifteve të moshuar që vërtetojnë se mosha nuk është e kufizuar për të dashur.

Midis koleksionit të fotove për ngrohjen e zemrës është një burrë që ushqen rrushin e gruas së tij ndërsa ato pushojnë pranë një pishine të mbyllur.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: