DELVINE- Arrestohet shtetasi Kristo H. Duka, vjeç 49, banues në fshatin Bajkaj të Delvinës.

Policia bën me dije se ky shtetas u arrestua pasi më datë 04.06.2015, për motive të dobëta, ky shtetas ka goditur me sende të forta (gurë), shtetasin: K.D., vjeç 42. i cili mori mjekimin e duhur dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Gjykata ka urdhëruar ndalimin e tij për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: