Në adresë të ish-kryeministri Sali Berisha ka ardhur një mesazh nga një qytetar dixhital, i cili denoncon Konsullatën shqiptare në New York.

Emigranti i shkruan Berishës se prej 6 muajsh ka tentuar që të telefonojë pranë konsullatës dhe përmes rrugëve elektronike, pasi pasaporta e vajzës së tij ka skaduar, dhe nuk ka marrë përgjigje nga askush.

DENONCIMI TEK BERISHA
Me Narkoshtet telefoni dhe emaili nuk funksionojne!
Lexoni denoncimin emigrantit dixhital. sb
Zoti Berisha te pershendese une qe po ju shkruaje jam nga Neë York te lutem na ban publike kena 6 muj qe I thrrasim konsullaten Shqiptare ne Neë York dhe as me telefon as me
Email sbahet fjale mena kthye pergjigje kam nevoje per pasaporte per vajzen te lutem na e bane publike.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb