TIRANE

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti duket se është në pritje të ëmbël për herë të dytë?

Gjylameti ka ndarë në rrjete sociale disa fotografi gjatë inspektimit të punës që po kryhet në shkollën e Lalmit në Vaqarr, së bashku me ambasadorin e Çekisë, Jaroslav Ludva dhe kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Nga fotot duket barku i rrumbullakosur i deputetes.

Edhe pse është treguar e kujdesshme që të mos bjerë në sy, sërish me kalimin e muajve, deputetja nuk ka mundur ta fshehë së është sërish shtatzënë.

Ndërkohë vetë deputetja nuk ka folur dhe as ka konfirmuar shtatzëninë e saj. Kujtojmë që Blerina Gjylameti është nënë e një djali 10-vjeçar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb