Ka dështuar për të katërtën herë radhazi mbledhja e komisionit hetimor për Shëndetësinë.

Kryetarja e komisionit Albana Vokshi, në një konferencë për shtyp tha se kjo ndodhi si pasojë e bojkotit arrogant të deputetëve të mazhorancës.

“Duhet të ishte mbledhja e 6, për të katërtën herë deputetët e mazhorancës bojkotuan punimet.

Sot kemi punuar me deputetët dhe ekspertët ligjorë për të pasqyruar me anë të një power point ecurinë e punës së komisionit dhe shkeljet kushtetuese nga ana e mazhorancës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: