TROPOJA

Detaje të reja janë zbuluar nga gazetarja Dorjana Bezat për ngjarjen në Tropojë. Autori i vrasjes rezulton se  është një zjarrfikës. BalkanWeb ka mundur të sigurojë edhe një foto të tij.

Dyshohet se Altin Ismajlisufaj dhe viktima Isat Goçaj kishin konflikte pronësie që çuan në vrasjen me armë zjarri.

  • foto galeri

Ismajlisufaj është në kërkim nga Policia pasi pas vrasjes në fshatin Çerem ku banonin të dy është larguar në drejtim të paditur.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb